Doprava zdarma

Druidská věštba

630 Kč 520,66 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Věštba z oghamu a coelbren s Triticum

Kategorie: Kurzy a konzultace

Nabízím možnost poradit se s keltskými orákuly – oghamem a coelbren. Ogham je stará irská abeceda datovaná přibližně do 4. století našeho letopočtu využívaná jako písmo, magické znaky a také divinační symboly. Coelbren je dílem Iola Morganwga, velšského barda a otce novodobého bardství a druidství. Oba tyto systémy přináší do výkladu poselství z dávné i blízké historie, pomáhají nám nahlédnout na danou situaci a její směřování v nejbližší budoucnosti.

Pakliže se chcete poradit, stačí objednat výklad a do poznámky k objednávce uvést krátce svoji otázku a kontaktní email. Samotný výklad se skládá z jednoho vržení oghamových dřívek a výkladu tří coelbren karet. Celou interpretaci vám s zašlu v podobě PDF dokumentu na vámi uvedenou emailovou adresu, a to do dvou týdnů od zaplacení objednávky.

Na co vám nedokážu (a nechci) odpovědět: zdali se vrátíte k bývalému partnerovi; zdali se někdo vyléčí/zemře; kdy se někdo vyléčí/zemře; jaká čísla vsadit do loterie. Prosím vezměte v potaz, že ogham a coelbren nabízí především zhodnocení situace a doporučení, nikoliv nařízení, co dělat. Samotné rozhodnutí je na vás.