Knihopis PODZIM 2024: Večer

550 Kč 491,07 Kč bez DPH
Tisk 15.8.2024 (45 ks) Tisk 15.8.2024 (45 ks) Zvolte variantu
Varianta:

Inspiruje k rituálům a péči o sebe v období večera.

Kategorie: Knihopisy

Soumrak. Listy stromů šumí jako řeka u vstupu do podsvětí a upíjí z horizontu barvy zapadajícího slunce. Nadešel podzim, čas bohů, duchů a přízraků. Rituálům večera a podzimu přihlíží slovanská Večernice i čarodějná stařena.

V tomto čísle vás zveme k ponoření se do vašich emocí, ale též mysli. K tomu vám poslouží především kapitoly o stínové práci s tarotovými poháry, bardská praxe s kotlem Coire Sois či závěr germánských kapitol na téma fetchcraftu, zaměřený na cestu mysli/huga.

Novinkou jsou kapitoly na téma alchymie, ve kterých se zaměříme na její historii a významné osobnosti. Proměna přichází v kapitolách o stínové práci, kde se z hlubin podsvětních temnot dostáváme k práci se světlem. V té nás jistě podpoří také byliny čajové směsi Jasná vize.

Jste-li se zapadajícím sluncem naladěni na čas odpočinku a meditace, můžete se nechat inspirovat komiksem večerní sebepéče a zažehnout ke své praxi některé z meditačních vykuřovadel, která vám doporučíme. Jelikož je večer, podzim a element Vody spojen též se smyslem chuti, pro večerní jedlíky jsme opět připravili několik originálních receptů.

 

Před tím, než se však začtete do našich kapitol, objevte také další plody naší práce, které jsme pro vás letos i v předchozích letech vypěstovali. Přichází vykuřovací sady od Rhody věnované hned několika magickým tématům a vrací se všechny sbírky Liber Magicae.

Přejeme příjemné čtení!

 

Obsah

RITUÁLY Večer

SLOVANSKÁ TRADICE Večernice

FÁZE ŽIVOTA Stařena

HERMETISMUS Paracelsus

ALCHYMIE Tajemná cesta zlata a moudrosti

VYKUŘOVADLA Meditační vykuřovadla

BYLINY Jasná vize

RITUÁLY Rituály večera a podzimu

KOMIKS Večerní sebepéče

RECEPTY Podzimní recepty

PRÁCE SE STÍNY Stíny Pohárů

STÍNOVÁ MYSTÉRIA Práce se světlem

KOTLE BARDŮ Coire Sois

FETCHCRAFT Cesta mysli/huga

 

Technické údaje

80 stran 

Formát B5 (25 x 17,5 cm)

FSC ekologicky šetrný papír

Digitální tisk

Lepená vazba V2

Barevné fotografie a ilustrace


Parfemace

Ovonění knihopisů je u nás již dlouholetou tradicí. Nádechy podzimních tónů našich stránek plní kombinace zvaná Velle, tedy Vůle, kterou tvoří spojení bílého čaje, bílé růže a jasmínu. S Velle lze aktivovat mnohé magické předměty a slavila obrovský úspěch na minulé Occulture Conference v Berlíně. Poslední kusy o 30ml máme ještě skladem! Vůně pro nás tvoří Aconitum z Cottage Witch Apothecary.