Olam Sefirot

650 Kč 537,19 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Kabalistické orákulum

Kategorie: Věštecké karty

Toto orákulum vznikalo v nádherném symbiotickém plynutí autorky kabalistických textů Papaver a ilustrátorky Belladonny, jen s občasným vpádem rácia pro dodržení domluvené struktury.

Ať už sami, ve dvojici, nebo ve skupině, orákulum můžete používat několika způsoby, avšak všechny budou variacemi na dvě témata. Prvním z nich je pojmout balíček jako orákulum, které lze použít způsobem, na který jste již u karet zvyklí: taháte si karty dle svého systému nebo intuitivně a interpretujete je též intuitivně nebo dle motta v přiloženém manuálu.

Druhou možností je studium. Nejenom, že si z karet můžete vystavět Strom života, můžete ho postavit dokonce ve čtyřech Světech. Světy jsou označeny písmeny tetragramatonu YHVH, kdy Y odpovídá Aciluth, H1 (umístěné na kartách výše) značí Beriah, V je zde pro Jecirah a nakonec H2 (umístěné na kartách vždy dole) symbolizuje svět Assijah.

Můžete tyto dva přístupy střídat, ale nejúčinnější je synergie. Intuitivním použitím orákula podpoříte učení, a učením se o systému a významech sefirot zesílíte efekt orákula.

 

Orákulum Olam Sefirot obsahuje:

40 barevných karet s názvem Sefirot v hebrejštině, ilustracemi, písmenem Světa a postranním zlatým zdobením dvou pilířů

Brožurku s významy a korespondencemi všech karet: vládce, symbol, klíčová slova, barva a motto

Zlatou kovovou krabičku

O procesu tvorby a flipthrough

Tvorba Olam Sefirot