Knihopis PODZIM 2021

Neohodnoceno
500 Kč 454,55 Kč bez DPH
Tisk 2.8.2021 (98 ks) Tisk 2.8.2021 (24 ks) Zvolte variantu
Varianta:

Knihopis inspirovaný Vůlí, Vodou a svátky Staré cesty - Polétí a Podzimek.

Kategorie: Knihopisy

Polovina roku se pomalu přehoupla z horkých letních dní směrem k podzimu a večery již provází bouře ohlašující nadcházející čas sklizní. Vyšší Vůle pohybuje nezastavitelně koloběhem života, který na vrcholu svého růstu polechtá nebesa jako nejjemnější chmýří konečků lístků čajovníku, než se vydá na cestu do temnot.

Vůle se stala průvodkyní Vody, třetí stěnou magické pyramidy, kterou jsme se začali zlehka zabývat již v předchozím vydání Femme Occulte. Projeví se skrze naše kapitoly v mnoha svých podobách. Podpoří čtenářův rozvoj ve Vědění skrze podrobný seznam korespondencí, zažehne Odvahu jiskrou inspirace a prakticky se ukáže v rituálech nabitých energií techniky kužele síly.

Na vlně základního sezónního živlu otevřeme několik nových témat a rubrik. Jedním z nich bude čaj, který sice není původem západního charakteru a jeho zařazení do magických procesů odehrávajících se v české kotlině by se mohlo na první pohled zdát poněkud exotické, avšak v místních čarodějnických skupinách se stal nejen významným aspektem společenského dění, ale zároveň přispívá k dokreslení atmosféry okultního dění. Z našich zkušeností jen málokterá čarodějnice ze srdce Evropy opovrhne pozváním do čajovny poklábosit o věcech magických a vyložit si karty - třeba Lenormandové - nad šálkem lahodného moku. 

Meditační a další účinky čaje, které byly naznačeny již v jednom z předchozích rostlinných čísel budeme rozvíjet v několika kapitolách od dvou rostlin naší zahrady. Oba autoři nabídnou mimo jiné svůj vhled do živlového přiřazení různých typů čaje, ty je však třeba vnímat v obou případech jako osobní gnózi, což reflektuje i jejich odlišný přístup a nacítění jednotlivých čajů. 

Doufáme, že si tyto úvahy s vlastním čajovým nálevem v ruce vychutnáte a přejeme příjemné čtení.

 

Na 100 stránkách knihopisu najdete například články: 

Hermetická analogie zvířat

Lenormand

Planeta Neptun

Divoký běh

Magie sexu

Inspirace

Korespondence Vůle

Polétí

Podzimek

a mnoho dalšího...

 

Podívejte se na naše průvodní rituálové video a povídání o podzimním čísle od Belladonny na záložce Videa.

Objednejte si také podzimní rituální balíček a vyzkoušejte si naše postupy v praxi. Najdete jej ZDE.

Belladonna - ritual

Belladonna o podzimním čísle