Upozornění

Femme Occulte je knihopis určený dospělým lidem praktikujícím okultismus, magii, mystiku nebo čarodějnictví. 

Jedním ze zásadních pravidel seberozvoje je přijmout zodpovědnost sám za sebe, svá rozhodnutí a konání. Autorky tedy nenesou žádnou zodpovědnost za účinky použití nebo úpravy popisovaných informací a postupů ze stran čtenářů. Aplikace vědomostí nabytých skrze tento knihopis závisí čistě na osobní volbě. Autorky také nenesou zodpovědnost za mylnou nebo dokonce nesmyslnou interpretaci uvedených textů.

Při praktikování a dodržování postupů poskytnutých v knihopisu (např. u receptů a bylinných receptur, u DIY a u rituálních postupů) autorky důrazně žádají každého, aby k nim přistupoval s ohledem na svoje předchozí zkušenosti a schopnosti, a tyto zkušenosti a schopnosti nepřeceňoval. Kritické přemýšlení nad texty a hledání dalších komparativních zdrojů inspirace je taktéž na místě (viz Bibliografie). Stejně tak schopnost použití zdravého selského rozumu je autorkami knihopisu u čtenáře předpokládána.

Knihopis neaspiruje na pozici autority ve věcech zdravotních na těle ani na duchu, ve věcech majetkových, finančních a dalších. V žádném případě nenahrazuje lékařskou péči ani odbornou lékařskou, terapeutickou, právní nebo finanční pomoc. 

Dále autorky nedoporučují praxi na základě zde poskytnutých informací především v podobě meditací, vizualizací a další spirituální práce osobám pod psychologickým/psychiatrickým dohledem, osobám užívajícím léky a další látky ovlivňující jejich psychický stav (především léky a další látky na lékařský předpis).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení