Rituální balíček PODZIM 2022

450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (72 ks)

Vyzkoušejte si prakticky postupy z podzimního knihopisu.

Podzimní číslo je samosebou spojené s hlubinami vod, ale i s jejich zrcadlícím povrchem, ke kterému symbolicky náleží bohyně mnoha panteonů. Tou nejobecnější z nich je pro své jméno nejspíše římská Luna, jelikož i tak Měsíc často nazýváme. Proto se Luna stala další z bohyní vyobrazených na kartách v rituálním balíčku, které provází jednotlivá čtvrtletí. Její tváře nechť napoví všem, kdo budou meditovat nad svojí měsíční fází narození. 

Dále pokračujeme také v karetní sérii. Tentokrát jsme vybrali druidskou abecedu coelbren, kterou Triticum rozpracoval do mytologického a výkladového systému a ilustracemi jej opatřila Belladonna. Základní významy najdete na konci knihopisu, jejich další rozpracování z mytologického i ilustrátorského pohledu pak otiskneme v Liber Magicae III příští rok. 

Vaši magickou praxi obohatí papírový skládací vějíř, jenž si můžete upravit podle návodu od Corydalis v rámci východní taoistické magie. Na energii tohoto období vás naladí příjemná vůně dubového dřeva linoucí se z vykuřovací pícky.

 

Rituální balíček pro PODZIM 2022 obsahuje: 

Coelbren Cerridwen orákulum

Papírový vějíř 

Dubovou kůru k vykuřování

Kartu božstva Luny pro vzývání, komunikaci a práci s energií Měsíce

Přírodní pytlík 

 

 

Rituální balíček Podzim

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení