Rituální balíček PODZIM 2022

450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (35 ks)

Vyzkoušejte si prakticky postupy z podzimního knihopisu.

Podzimní číslo je samosebou spojené s hlubinami vod, ale i s jejich zrcadlícím povrchem, ke kterému symbolicky náleží bohyně mnoha panteonů. Tou nejobecnější z nich je pro své jméno nejspíše římská Luna, jelikož i tak Měsíc často nazýváme. Proto se Luna stala další z bohyní vyobrazených na kartách v rituálním balíčku, které provází jednotlivá čtvrtletí. Její tváře nechť napoví všem, kdo budou meditovat nad svojí měsíční fází narození. 

Dále pokračujeme také v karetní sérii. Tentokrát jsme vybrali druidskou abecedu coelbren, kterou Triticum rozpracoval do mytologického a výkladového systému a ilustracemi jej opatřila Belladonna. Základní významy najdete na konci knihopisu, jejich další rozpracování z mytologického i ilustrátorského pohledu pak otiskneme v Liber Magicae III příští rok. 

Vaši magickou praxi obohatí papírový skládací vějíř, jenž si můžete upravit podle návodu od Corydalis v rámci východní taoistické magie. Na energii tohoto období vás naladí příjemná vůně dubového dřeva linoucí se z vykuřovací pícky.

 

Rituální balíček pro PODZIM 2022 obsahuje: 

Coelbren Cerridwen orákulum

Papírový vějíř 

Dubovou kůru k vykuřování

Kartu božstva Luny pro vzývání, komunikaci a práci s energií Měsíce

Přírodní pytlík 

 

 

Rituální balíček Podzim