Rituální balíček ZIMA 2022

450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (43 ks)

Vyzkoušejte si prakticky postupy ze zimního knihopisu.

Jako obvykle jsme pro vás i s tímto číslem přichystali související rituální balíček, který vás podpoří při převádění našich rituálních postupů a informací a gnóze popsaných v kapitolách do aktivní magické praxe. 

Vykuřovadlo pro zimní období tentokrát tvoří tradiční bylinná směs, kterou je vhodné pálit na uhlíku nebo i vhazovat přímo do ohně. Směs tvoří jedna ze zemských rostlin, o které píšeme, jitrocel, společně se základem pelyňku, který byl úplně první rostlinou v textech zahrady okultní ženy (Jaro 2020 a následně Liber Magicae I). Vedle vykuřovadla najdete v rituálním balíčku jitrocel také v podobě semínek.

Další rostlinnou součástí balíčku jsou vrbové hůlky vhodné mj. pro práci se sny. Vaši praxi obohatí též svíčka ve vlašském ořechu, kterou lze použít k rituálům v době 12 kadidlových nocí, a také ručně rolovaná červená svíčka z včelího vosku od @shamanscraft. Druhá jmenovaná se skvěle hodí pro taoistický rituál popsaný na našich stránkách nebo pro obřad sebelásky, který mezi našimi texty také najdete.

Kartu bohyně zdobí Afrodité, o které píšeme v mnoha jejích podobách, a je tedy možné pojímat tento idol i jako komunikační bránu k dalším archetypům venušského typu.

 

 

Rituální balíček pro ZIMA 2022 obsahuje: 

Svíčka v ořechové skořápce

Červená svíčka

Vrbová hůlka

Semínka jitrocele 

Bylinné vykuřovadlo jitrocel a pelyněk

Kartu božstva Afrodité pro rituály sebelásky

Přírodní pytlík s černým logem

Winter ritual package (before the final design of the items)

Zimní balíček od Belladonny (ilustrační ukázka před dokončením produktu)