Rituální balíček JARO 2023

450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Vyzkoušejte si rituální postupy z jarního knihopisu

Přírodně zbarvený sáček naznačuje, že letošní linie rituálních balíčků se opět ponese v duchu světla a přirozenosti. Opět vás budeme podporovat v aplikaci našich textů do magické praxe a prohlubování vašich duchovních dovedností, vše při bezpečném experimentování, které jsme pro váš sami mnohokrát ozkoušeli.

Jarní živel Vzduchu se promítá do celé kolekce v tomto balíčku. Najdete v něm pomůcky k vykuřování a letu na koštěti, ale i dalším rituálním úkonům. Pelyňkové košťátko symbolicky navodí ve vašem podvědomí vhodné nastavení na astrální let. Ten můžete podniknout čistě skrze vizualizaci, nebo jej zintenzivnit použitím létací masti se směsí konopí a kadidla. 

Kadidlo jsme do balíčku přidali také v podobě oleje, který je vhodný pro sakrální vykuřování nebo posvěcení pomůcek, například rituálních špendlíků, o kterých se dozvíte více v našem komiksu. V první uvedené technice jej doplňuje ještě myrhový františek, který má také schopnost otevřít duši posvátné atmosféře, například během studia kabaly a Olam Sefirot.

 

Balíček pro jarní magickou praxi obsahuje:

Pelyňkové košťátko pro astrální let

Mast z konopí a kadidla pro astrální let

Myrhový františek pro sakrální vykuřování

Kadidlový olej pro sakrální vykuřování a pomazání rituálních špendlíků

Přírodní pytlík

 

Rituální balíček Jaro 2023 a jeho využití