Rituální balíček JARO 2024

450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (11 ks)

Vyzkoušejte si rituální postupy z jarního knihopisu

S novými tématy nesmí chybět rituální balíčky, které jsou vždy krokem k přiblížení našich čtenářů k praktickému zúročování znalostí a postupů obsažených v našich textech. 

Jarní balíček vás jistě potěší kartou Jitřenky, se kterou můžete meditovat a kontemplovat v ranních hodinách. Karty ve formátu A6, které jsme uvedli v balíčcích roku 2022 a byly také součástí prvních 50 Liber Magicae III, se u našich čtenářů těší velké oblibě, a proto jsme si pro tento rok připravili novou sérii vyobrazení bytostí denních dob.

S rostlinnou praxí se pojí chmelový polštářek, jenž můžete použít k provonění rituálních prostor, zklidnění před spánkem, nebo do magické koupele, rozhodnete-li se pro jeho jednorázové využití. Při meditacích tří kotlů v těle vás podpoří synergická směs od @magicka_aromaterapie. Dále přidáváme vykuřovadlo pro navnadění vnímavého ducha při čtení kapitol a podporu atmosféry v rituálech.

Vše najdete jako obvykle zabalené v kvalitním plátěném sáčku, jenž se pro jarní čísla již zavedl ve své přírodní barvě bez loga.

 

Balíček pro jarní a ranní praxi obsahuje:

Chmelový polštářek pro klidný spánek, meditaci či relaxační vanu

Olej Tří kotlů k energetické praxi, z dílny Magická aromaterapie

Povzbuzující vykuřovadlo pro nastartování vašeho dne

A6 karta Jitřenka pro ranní meditace a oltářní praxi

Přírodní pytlík