Doprava zdarma

Vedení pro čarodějky i nečarodějky

1 400 Kč 1 157,02 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Vstupní hodina s průvodkyní na spirituální a magické cestě Calypso.

Kategorie: Kurzy a konzultace

Chcete se posunout na cestě spirituality nebo čarodějnictví?

Spiritualita a magie mě provázely od mala. Zažila jsem spoustu životních těžkostí a přestože jsem viděla cestu ve svých schopnostech, neměla jsem nikoho, kdo by mi pomohl je rozvíjet a posunout se díky nim dál.

A proto jsem se rozhodla, že chci motivovat a inspirovat bytosti k tomu, aby se nebáli být samy sebou a využít sve schopnosti naplno, nikoli je potlačovat.

Spiritualita i magie jsou intuitivní záležitosti. Navedu vás tedy na určitou cestu, po které můžete kráčet. Časem budete schopni rituály a vše co vás naučím tvořit sami a upravovat si je tak, jak to budete cítit.

A to je to, co své klienty učím - Být spirituální bytost či čaroděj/ka, která se bude řídit svými pocity, emocemi a intuicí a bude schopná si podle nich přizpůsobit své rituály, potřeby, pomůcky...

Ukážu vám, jak magii a spiritualitu zařadit do každodenního fungování tak, abyste ji mohli dělat i v rámci naprosto obyčejných věcí, jako je příprava kávy, úklid, vaření atd..

Magie ani spiritualita není o pravidlech a řádu. Je to o tom, co cítíte a co vy sami chcete, o tvorbě svého života.

Jsme spirituální bytosti a nebo čarodějky, abychom tvořili svou realitu takovou jakou chceme a abychom magii byli schopni vidět i v běžných mudlovských záležitostech a činnostech.

Mohu vám tedy pomoci s:
Využitím schopností, se kterými nevíte, jak pracovat a jak je využívat.

Slýcháte, že jste přecitlivělí nebo že si vše moc berete? Není vám dobře na místech s hodně lidmi? Nezvládáte své emoce? Pravděpodobně jste vysoce senzibilni. Pomohu vám tuto schopnost využívat jako dar a nebrat, jako překážku.

Vysvětlím vám a inspiruji vás v tom, jak si tvořit ochrany pro různé případy.

Naučím vás tvořit si rituály, které budete moci zařadit do každodenních činností, budete je tedy moci zvládat i když nemáte čas.
Vytvořím vám rituály na míru podle toho, co budete zrovna potřebovat řešit.

Pomohu vám uzemnit se, navázat kontakt s matkou Zemí, podsvětím a nastolit tak harmonii ve vašem energetickém těle.

Pomohu vám projít cestou temnoty, řešit váš stín, komunikaci s temnými bytostmi a rituál napojení se na podsvětí a tím pádem i své podvědomí.

Ženy navedu k napojení se na jejich posvátné ženství a tím tak probudíme magii a spiritualitu v těle.

Pokud se chcete více spojt se světem zvířat, najdeme spolu vaše spirituální zvíře. Ukážu vám, jak se se svým zvířetem spojit natolik, že vám bude pomáhat řešit problémy a překážky ve vašem životě.

Co vše je v ceně?
Individuální mentoring cca 1 hod., PDF materiály s vizualizačními cvičeními, sestavení rituálů na míru, komunikace v případě potřeby přes WhatsApp/ jinou platformu, přístup do uzavřené skupiny mých klientek a klientů, kde najdete tipy na rituály, svátky apod., ve skupině je možnost sdílet a poznat další čarodějky/čaroděje.